Wat onze olijfolie uniek maakt, is dat deze wordt geproduceerd met de olijven uit de olijfgaarden van onze families in het zuiden van Spanje. Tijdens de oogstperiode reizen we enkele weken af naar Spanje om te helpen met het productieproces. Dit vraagt niet alleen om vrije dagen van ons werk, maar betekent ook dat de verkoop in Nederland tijdelijk stil komt te liggen. Toch blijven we vastberaden om ons product met zorg en liefde te produceren.
In Nederland zijn we wekelijks bezig met de verkoop van onze olijfolie, het vinden van nieuwe klanten en het uitwerken van strategieën. Naast de verkoop verzorgen we ook Spaanse cateringen, waar onze olijfolie een prominente rol speelt. Zo combineren we onze passie voor de Spaanse keuken met het promoten van ons product.
Een uitdaging voor ons als ondernemers is het financiële aspect van onze onderneming. Geboren en getogen in Spanje, hadden we geen ervaring met zaken als btw-aangiftes en de Nederlandse regelgeving. Vooral in de beginfase kostte het leren van deze processen veel tijd en moeite. Gelukkig hebben we hierbij steun gehad van familie en het platform Informer, dat ons heeft geholpen om efficiënter te boekhouden. De tijd die we daarmee bespaarden, konden we weer besteden aan onze core business: de verkoop en promotie van onze olijfolie.
Al eens echte Spaanse olijfolie willen proeven?
"La Hermandad PJC" is ontstaan uit de bijzondere band tussen twee vrienden, die beiden hun roots in het prachtige Granada hebben. Onze gedeelde afkomst heeft niet alleen onze vriendschap versterkt, maar ook de inspiratie geboden om een van de meest gekoesterde schatten van onze regio naar Nederland te brengen: olijfolie.
In onze twintiger jaren bracht de liefde ons naar Nederland, waar we inmiddels een mooi leven hebben opgebouwd. Gedurende de jaren kruisten onze paden opnieuw, en groeide er een hechte vriendschap. Hieruit ontstond het idee om samen een onderneming te starten.
Ondernemen is voor ons echt een topsport. We balanceren tussen ons werk, tijd met familie en vrienden, en de vele aspecten van onze onderneming. Van het helpen bij de productie in Spanje tot het verzorgen van de boekhouding in Nederland, en van het verkopen van olijfolie tot het organiseren van Spaanse cateringen. Het is hard werken, maar onze passie voor wat we doen maakt het allemaal de moeite waard.